Αισθάνεστε λίγο κάτω από τον καιρό; Οι πόνοι, οι πόνοι και ένας βήχας μπορούν να δυσκολευτούν να περάσουν από τη μέρα. Αλλά μην ανησυχείτε, σας έχουμε καλύψει. Το Medicine Cough αποτελεί ουσιαστικό μέρος οποιουδήποτε ιατρικού υπουργικού συμβουλίου. Και έχουμε ακριβώς το πράγμα για να σας βοηθήσουμε να νιώσετε καλύτερα γρήγορα. Το φάρμακο βήχα έρχεται σε μορφή υγρού και χάπι - έτσι μπορείτε να επιλέξετε τι είναι καλύτερο για εσάς. Έρχεται επίσης σε διαφορετικές γεύσεις, ώστε να μπορείτε να βρείτε ένα που έχει καλή γεύση. Επιπλέον, βοηθά να χαλαρώσει το φλέγμα και τη βλέννα για να καταστήσει τον βήχα λιγότερο οδυνηρό και πιο παραγωγικό.
Βλέπω όλα βήχας και κρύο φάρμακο εδώ. Διαβάστε περισσότερα για Πώς να απαλλαγείτε από τον βήχα αμέσως.
Βήχας, κρύο και γρίπη
Αισθάνεστε λίγο κάτω από τον καιρό; Οι πόνοι, οι πόνοι και ένας βήχας μπορούν να δυσκολευτούν να περάσουν από τη μέρα. Αλλά μην ανησυχείτε, σας έχουμε καλύψει. Το Medicine Cough αποτελεί ουσιαστικό μέρος οποιουδήποτε ιατρικού υπουργικού συμβουλίου. Και έχουμε ακριβώς το πράγμα για να σας βοηθήσουμε να νιώσετε καλύτερα γρήγορα. Το φάρμακο βήχα έρχεται σε μορφή υγρού και χάπι - έτσι μπορείτε να επιλέξετε τι είναι καλύτερο για εσάς. Έρχεται επίσης σε διαφορετικές γεύσεις, ώστε να μπορείτε να βρείτε ένα που έχει καλή γεύση. Επιπλέον, βοηθά να χαλαρώσει το φλέγμα και τη βλέννα για να καταστήσει τον βήχα λιγότερο οδυνηρό και πιο παραγωγικό.
Βλέπω όλα βήχας και κρύο φάρμακο εδώ. Διαβάστε περισσότερα για Πώς να απαλλαγείτε από τον βήχα αμέσως.
-
Προμηθευτής:Robitussin
Robitussin ξηρό βήχα 250ml
Κανονική τιμή £8.44Κανονική τιμή Τιμή πώλησης £8.44Προμηθευτής:LemsipLemsip Cold & Flu Lemon Pack του 5
Κανονική τιμή £2.29Κανονική τιμή Τιμή πώλησης £2.29Προμηθευτής:BenylinBENYLIN 24 ώρες κρύο & γρίπη και νυχτερινή πακέτο δισκίων 16
Κανονική τιμή £6.05Κανονική τιμή Τιμή πώλησης £6.05Προμηθευτής:BenylinBENYLIN ΠΑΙΔΙΑ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΑΚΩΝ ΠΑΙΔΙΑΣ 125ml
Κανονική τιμή £6.18Κανονική τιμή Τιμή πώλησης £6.18Προμηθευτής:Child LifeΠαιδική ζωή ουσιαστική φόρμουλα 3 σιρόπι βήχα Berry 120ml γυαλί
Frequently Asked Questions
What is the best medicine for a cold and flu cough?
Doctors may prescribe a combination of antihistamines and decongestants to help relieve allergy and cold symptoms. Cough suppressants. Your doctor can prescribe the cough syrup benzonatate (Tessalon Perles, Zonatuss) for coughs caused by colds or the flu.
What is the best cough syrup for a cold?
Examples of OTC cough medicines include the expectorant guaifenesin (Mucinex) and the cough suppressant dextromethorphan (Delsym). Antihistamines, such as diphenhydramine (Benadryl), and decongestants, such as pseudoephedrine (Sudafed), can be helpful if post-nasal drip is contributing to your cough.
Can you take cough syrup with cold and flu medicine?
Cold medications are typically made up of multiple ingredients, including pain relievers, nasal decongestants and cough suppressants or expectorants. A person who also takes a single-ingredient medication paired with one of these multi-ingredient formulations can receive an unsafe dose of that ingredient.
What is the best medicine to stop coughing at night?
One that contains dextromethorphan would be best to block the cough reflex, while one containing pseudoephedrine can help stop increased nighttime postnasal drip.
Buy Together & Save 10%
Your cart is emptyΑυτή η ποσότητα του αντικειμένου δεν μπορεί να προστεθεί στο καλάθι Continue shoppingYour cartΥποταγμένος$000.00
-  
Free delivery on orders over £50
Spend more to get
You may also like
Προτιμήσεις ιστότοπου- Η επιλογή μιας επιλογής έχει ως αποτέλεσμα μια ανανέωση πλήρους σελίδας.
- Ανοίγει σε ένα νέο παράθυρο.
-  
Buy Together & Save 10%