Anadin Extra Caplets - welzo
Anadin Extra Caplets - welzo
"Very quick delivery. Used 3 times, each order arrived the next day before 12:00"
Hugo Dover
"Reliable & original products, with fast next day delivery. Have been using Welzo for over a year now."
Elina Goulliard
"Welzo is great, lots of support from customer service who are easy to get a hold of and quick delivery."
Elizabeth Moore

Product Description

Wat zijn de extra caplets van Anadin?
Hoofdpijn kan een negatieve invloed hebben op uw leven en deze caplets werken op hoofdpijn. Anadin-caplets hebben aspirine, paracetamol en cafeïne, en met de drievoudige-actieformule geeft het snel verlichting van hoofdpijn.
Cafeïne - Het helpt om pijnverlichting te versnellen door de absorptie te versnellen.
Aspirine-Het richt zich op de bron van de pijn en is ontstekingsremmend.
Paracetamol - Effectief in pijnverlichting door zich te richten op pijnsignalen.
Deze aspirinecaplets bevatten ook cafeïne en paracetamol die effectieve en snelle pijnverlichting biedt door aandoeningen zoals hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, kiespijn, puntpijn, zenuwpijn (neuralgie) en migraine. Ook effectief in verkoudheid en griep.
Dosering:
Ouderen, volwassenen en jongeren van meer dan 16 jaar kunnen deze caplets nemen.
Neem elke 4 uur 2 kappen met water met water.
Voorzichtigheid:
Neem niet meer dan 8 caplets in 24 uur overspanning.
Overschrijdt de aangegeven dosering niet.
Raadpleeg uw arts in de volgende symptomen.
• astma
• Hartziekte
• Nierziekte
• Leverschade.

Ingredients/Specifications

Active Ingredients:Aspirin 300mg, Paracetamol 200mg and Caffeine 45mg.Other Ingredients:Maize starch, microcrystalline cellulose (E460), hydrogenated vegetable oil, hydroxypropyl methylcellulose (E646), polyethylene glycol, pregelatinised starch and povidone.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

Take two tablets every 4 hours or as advised.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Anadin extra caplets

Wat zijn de extra caplets van Anadin? Hoofdpijn kan een negatieve invloed hebben op uw leven en deze caplets werken op hoofdpijn.
Hoeveelheid
£2.56
Verkoopprijs £2.56
Email when stocked

This product is limited to 3 per order

Maximum "3" units of this item can be added to your basket

Secure Transaction
Uitstekend
Free delivery of orders over £50
Order within , for delivery by tomorrow, April 27.
Zoals gezien in

Product Description

Wat zijn de extra caplets van Anadin?
Hoofdpijn kan een negatieve invloed hebben op uw leven en deze caplets werken op hoofdpijn. Anadin-caplets hebben aspirine, paracetamol en cafeïne, en met de drievoudige-actieformule geeft het snel verlichting van hoofdpijn.
Cafeïne - Het helpt om pijnverlichting te versnellen door de absorptie te versnellen.
Aspirine-Het richt zich op de bron van de pijn en is ontstekingsremmend.
Paracetamol - Effectief in pijnverlichting door zich te richten op pijnsignalen.
Deze aspirinecaplets bevatten ook cafeïne en paracetamol die effectieve en snelle pijnverlichting biedt door aandoeningen zoals hoofdpijn, spierpijn, rugpijn, kiespijn, puntpijn, zenuwpijn (neuralgie) en migraine. Ook effectief in verkoudheid en griep.
Dosering:
Ouderen, volwassenen en jongeren van meer dan 16 jaar kunnen deze caplets nemen.
Neem elke 4 uur 2 kappen met water met water.
Voorzichtigheid:
Neem niet meer dan 8 caplets in 24 uur overspanning.
Overschrijdt de aangegeven dosering niet.
Raadpleeg uw arts in de volgende symptomen.
• astma
• Hartziekte
• Nierziekte
• Leverschade.

Ingredients/Specifications

Active Ingredients:Aspirin 300mg, Paracetamol 200mg and Caffeine 45mg.Other Ingredients:Maize starch, microcrystalline cellulose (E460), hydrogenated vegetable oil, hydroxypropyl methylcellulose (E646), polyethylene glycol, pregelatinised starch and povidone.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

Take two tablets every 4 hours or as advised.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Zie het volledige bereik

Klantrecensies

Gebaseerd op 2 beoordelingen
50%
(1)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sherita Saras

Het is belangrijk om een ​​apotheek te kiezen die een medicatie -beoordelingsservice biedt die kan helpen bij het identificeren van mogelijke problemen met uw medicatieregime.

A
Avery Steier

De ANADIN extra caplets doen wonderen! Ze verlichten effectief mijn hoofdpijn en andere kleine pijn. Eenvoudig te slikken en snelwerkend. Zou het zeker anderen aanbevelen!

What are the uses of Anadin Extra?

Is it fine to use Anadin Extra daily?

What is the difference between Anadin Extra and Paracetamol?

Content team: Dr Sameer Nakedar

Role: Chief Medical Officer

MBBS (London), MRCGP, PGCert

Content team: Saif Al-Hilfi

Role: Clinical & Medical Content

BSc Biomedical Science (Bristol)