Flarin Ibuprofen 200mg Capsules - welzo
Flarin Ibuprofen 200mg Capsules - welzo
"Very quick delivery. Used 3 times, each order arrived the next day before 12:00"
Hugo Dover
"Reliable & original products, with fast next day delivery. Have been using Welzo for over a year now."
Elina Goulliard
"Welzo is great, lots of support from customer service who are easy to get a hold of and quick delivery."
Elizabeth Moore

Product Description

Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες:

Το Flarin είναι ένας μοναδικός ανακουφιστής πόνου που χρησιμοποιεί μια μοναδική λιπιδική διατύπωση για μέγιστη αποτελεσματικότητα. Σε αντίθεση με την παραδοσιακή ιβουπροφαίνη, η φλαρίνη απορροφάται από το λεπτό έντερο, οδηγώντας σε ταχύτερη και πιο ισχυρή ανακούφιση από τον πόνο. Είτε αγωνίζεστε με άρθρωση, πόνο στην πλάτη, πονοκεφάλους, εμμηνορροϊκές κράμπες, ή ακόμα και το κοινό κρύο, το flarin έχει αποδειχθεί ότι είναι εξίσου αποτελεσματικό με την ιβεππροφαίνη με συνταγή.

Με τις αντιφλεγμονώδεις ιδιότητές του, η Flarin μπορεί να βοηθήσει στη μείωση της διόγκωσης και της δυσφορίας, καθιστώντας την την ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν γρήγορη, αποτελεσματική ανακούφιση. Εάν έχετε δοκιμάσει τους επίδεσμους υποστήριξης ή άλλα παυσίπονα με ελάχιστη επιτυχία, δώστε στον Flarin μια δοκιμή και δοκιμάστε τη διαφορά για τον εαυτό σας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος:

🗸 Γρήγορη και στοχευμένη ανακούφιση από τον πόνο
🗸 Μοναδική διατύπωση λιπιδίων
🗸 Κατάλληλο για αρθρίτιδα, νεύρο πόνο και ημικρανία
🗸 Μειώνει τη φλεγμονή
🗸 Εύκολο να καταπιεί

Πώς να το χρησιμοποιήσετε;

Ξεκινήστε λαμβάνοντας 1 έως 2 κάψουλες με ένα ποτήρι νερό. Εάν απαιτείται πρόσθετη ανακούφιση, μπορείτε να πάρετε 1 έως 2 κάψουλες έως και 3 φορές την ημέρα, αλλά πάντα φροντίστε να αφήσετε τουλάχιστον 4 ώρες μεταξύ δόσεων.

Οι εικόνες που εμφανίζονται μπορεί να αντιπροσωπεύουν μια σειρά προϊόντων ή μπορεί να είναι μόνο για λόγους απεικόνισης και μπορεί να μην είναι ακριβείς αναπαραστάσεις.

Ingredients/Specifications

Ibuprofen, Brilliant Blue (E133), Allura Red (E129), Σορβιτόλη, σκληρό λίπος και μονολινολλής που είναι λιπίδια.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

For adults, seniors, and children 12 years and older: Consume 1 or 2 capsules with water. If necessary, take 1 or 2 capsules up to three times a day. Ensure a minimum interval of 4 hours between doses.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Warnings

Store away from children. Do not take more than 1200mg (6 capsules) in a 24-hour period. Not for use by children under 12 years old.

Patient information leaflet

Flarin Ibuprofen 200mg Capsules PIL

Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες

Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες: Το Flarin είναι ένας μοναδικός ανακουφιστής πόνου που χρησιμοποιεί μια μοναδική λιπιδική διατύπωση για μέγιστη αποτελεσματικότητα.
Δύναμη
Ποσότητα
£7.29
Τιμή πώλησης £7.29
Email when stocked
Secure Transaction
Εξοχος
Free delivery of orders over £50
Order within , for delivery by tomorrow, April 27.
Όπως φαίνεται

Product Description

Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες:

Το Flarin είναι ένας μοναδικός ανακουφιστής πόνου που χρησιμοποιεί μια μοναδική λιπιδική διατύπωση για μέγιστη αποτελεσματικότητα. Σε αντίθεση με την παραδοσιακή ιβουπροφαίνη, η φλαρίνη απορροφάται από το λεπτό έντερο, οδηγώντας σε ταχύτερη και πιο ισχυρή ανακούφιση από τον πόνο. Είτε αγωνίζεστε με άρθρωση, πόνο στην πλάτη, πονοκεφάλους, εμμηνορροϊκές κράμπες, ή ακόμα και το κοινό κρύο, το flarin έχει αποδειχθεί ότι είναι εξίσου αποτελεσματικό με την ιβεππροφαίνη με συνταγή.

Με τις αντιφλεγμονώδεις ιδιότητές του, η Flarin μπορεί να βοηθήσει στη μείωση της διόγκωσης και της δυσφορίας, καθιστώντας την την ιδανική επιλογή για όσους αναζητούν γρήγορη, αποτελεσματική ανακούφιση. Εάν έχετε δοκιμάσει τους επίδεσμους υποστήριξης ή άλλα παυσίπονα με ελάχιστη επιτυχία, δώστε στον Flarin μια δοκιμή και δοκιμάστε τη διαφορά για τον εαυτό σας.

Χαρακτηριστικά προϊόντος:

🗸 Γρήγορη και στοχευμένη ανακούφιση από τον πόνο
🗸 Μοναδική διατύπωση λιπιδίων
🗸 Κατάλληλο για αρθρίτιδα, νεύρο πόνο και ημικρανία
🗸 Μειώνει τη φλεγμονή
🗸 Εύκολο να καταπιεί

Πώς να το χρησιμοποιήσετε;

Ξεκινήστε λαμβάνοντας 1 έως 2 κάψουλες με ένα ποτήρι νερό. Εάν απαιτείται πρόσθετη ανακούφιση, μπορείτε να πάρετε 1 έως 2 κάψουλες έως και 3 φορές την ημέρα, αλλά πάντα φροντίστε να αφήσετε τουλάχιστον 4 ώρες μεταξύ δόσεων.

Οι εικόνες που εμφανίζονται μπορεί να αντιπροσωπεύουν μια σειρά προϊόντων ή μπορεί να είναι μόνο για λόγους απεικόνισης και μπορεί να μην είναι ακριβείς αναπαραστάσεις.

Ingredients/Specifications

Ibuprofen, Brilliant Blue (E133), Allura Red (E129), Σορβιτόλη, σκληρό λίπος και μονολινολλής που είναι λιπίδια.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

For adults, seniors, and children 12 years and older: Consume 1 or 2 capsules with water. If necessary, take 1 or 2 capsules up to three times a day. Ensure a minimum interval of 4 hours between doses.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Warnings

Store away from children. Do not take more than 1200mg (6 capsules) in a 24-hour period. Not for use by children under 12 years old.

Patient information leaflet

Flarin Ibuprofen 200mg Capsules PIL

Δείτε το πλήρες φάσμα

Κριτικές πελατών

Με βάση 3 κριτικές
67%
(2)
33%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
R
Ρόμπερτ Τόμσον
Flarin ibuprofen

Εξαιρετική εξυπηρέτηση και μεγάλη παράδοση και αξία ευχαριστώ τον Rob

ρε
Daren Weirather

Το Flarin ibuprofen 200mg κάψουλες έκανε θαύματα για μένα! Παρείχαν γρήγορη και αποτελεσματική ανακούφιση από τον χρόνιο πόνο μου. Εύκολη κατάποση και χωρίς παρενέργειες. Σίγουρα θα συνιστούσα!

Τ
Τρινιντάντ McRae

Το προϊόν ήταν ένα lifesaver για μένα, παρέχοντας αξιόπιστη και συνεπή ανακούφιση από τα συμπτώματά μου.

Can I buy Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες in the UK?

Disclaimer

Where can I buy Flarin ιβουπροφαίνη 200mg κάψουλες in the United Kingdom?

Content team: Dr Sameer Nakedar

Role: Chief Medical Officer

MBBS (London), MRCGP, PGCert

Content team: Saif Al-Hilfi

Role: Clinical & Medical Content

BSc Biomedical Science (Bristol)