Anadin Extra Caplets - welzo
Anadin Extra Caplets - welzo
"Very quick delivery. Used 3 times, each order arrived the next day before 12:00"
Hugo Dover
"Reliable & original products, with fast next day delivery. Have been using Welzo for over a year now."
Elina Goulliard
"Welzo is great, lots of support from customer service who are easy to get a hold of and quick delivery."
Elizabeth Moore

Product Description

Koji su Anadinovi dodatni kaputa?
Glavobolja može negativno utjecati na vaš život, a ti kapleti djeluju na glavobolju. Anadin Caplets ima aspirin, paracetamol i kofein, a s formulom trostruke akcije daje brzo olakšanje od glavobolje.
Kofein - pomaže ubrzati ublažavanje boli ubrzavanjem apsorpcije.
Aspirin-cilja na izvor boli i protuupalno je.
Paracetamol - učinkovit u ublažavanju boli ciljajući signale boli.
Ove kapute s aspirinom također sadrže kofein i paracetamol koji pruža učinkovito i brzo ublažavanje boli iz stanja poput glavobolje, bolova u mišićima, bolova u leđima, zubobolje, bolova u razdoblju, živčanih bolova (neuralgia) i migrene. Također učinkovit u prehladi i gripi.
Doziranje:
Starije osobe, odrasle i mlade osobe više od 16 godina mogu uzeti ove kapute.
Uzmite 2 kapute s vodom svaka 4 sata prema potrebi.
Oprez:
Ne uzimajte više od 8 kaputa u rasponu od 24 sata.
Ne prelazite navedenu dozu.
Posavjetujte se s liječnikom u sljedećim simptomima.
• Astma
• Srčana bolest
• Bolest bubrega
• Oštećenje jetre.

Ingredients/Specifications

Active Ingredients:Aspirin 300mg, Paracetamol 200mg and Caffeine 45mg.Other Ingredients:Maize starch, microcrystalline cellulose (E460), hydrogenated vegetable oil, hydroxypropyl methylcellulose (E646), polyethylene glycol, pregelatinised starch and povidone.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

Take two tablets every 4 hours or as advised.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Anadin dodatni kapu

Koji su Anadinovi dodatni kaputa? Glavobolja može negativno utjecati na vaš život, a ti kapleti djeluju na glavobolju.
Količina
£2.56
Prodajna cijena £2.56
Email when stocked

This product is limited to 3 per order

Maximum "3" units of this item can be added to your basket

Secure Transaction
Izvrstan
Free delivery of orders over £50
Order within , for delivery by tomorrow, April 27.
Kao što se vidi u

Product Description

Koji su Anadinovi dodatni kaputa?
Glavobolja može negativno utjecati na vaš život, a ti kapleti djeluju na glavobolju. Anadin Caplets ima aspirin, paracetamol i kofein, a s formulom trostruke akcije daje brzo olakšanje od glavobolje.
Kofein - pomaže ubrzati ublažavanje boli ubrzavanjem apsorpcije.
Aspirin-cilja na izvor boli i protuupalno je.
Paracetamol - učinkovit u ublažavanju boli ciljajući signale boli.
Ove kapute s aspirinom također sadrže kofein i paracetamol koji pruža učinkovito i brzo ublažavanje boli iz stanja poput glavobolje, bolova u mišićima, bolova u leđima, zubobolje, bolova u razdoblju, živčanih bolova (neuralgia) i migrene. Također učinkovit u prehladi i gripi.
Doziranje:
Starije osobe, odrasle i mlade osobe više od 16 godina mogu uzeti ove kapute.
Uzmite 2 kapute s vodom svaka 4 sata prema potrebi.
Oprez:
Ne uzimajte više od 8 kaputa u rasponu od 24 sata.
Ne prelazite navedenu dozu.
Posavjetujte se s liječnikom u sljedećim simptomima.
• Astma
• Srčana bolest
• Bolest bubrega
• Oštećenje jetre.

Ingredients/Specifications

Active Ingredients:Aspirin 300mg, Paracetamol 200mg and Caffeine 45mg.Other Ingredients:Maize starch, microcrystalline cellulose (E460), hydrogenated vegetable oil, hydroxypropyl methylcellulose (E646), polyethylene glycol, pregelatinised starch and povidone.

Welzo is not liable for discrepancies on the website. Check product packaging for exact information.

Delivery & Returns

United Kingdom & Rest of the World Shipping Details:
Same day dispatch for orders placed by 2pm (Orders after 2pm dispatched next working day).

Free shipping on orders over £50 to the UK.

Returns: Our products are meant to make you feel healthy and at your best. If you need to return your item, you can do so free of charge within 30 days in the same original and unopened packaging. Subject to T&C's.

How to take

Take two tablets every 4 hours or as advised.

Welzo is not liable for allergen information. Always follow the directions/ingredients on the product packaging to ensure proper use.

Pogledajte puni domet

Recenzije kupaca

Na temelju 2 recenzije
50%
(1)
50%
(1)
0%
(0)
0%
(0)
0%
(0)
S
Sherita Saras

Važno je odabrati ljekarnu koja nudi uslugu za pregled lijekova koja može pomoći u identificiranju bilo kakvih potencijalnih problema s vašim režimom lijekova.

A
Avery Steier

Anadin dodatni kaputa djeluje čuda! Učinkovito ublažavaju moje glavobolje i druge manje bolove. Lako progutati i brzo djelovati. Definitivno bih preporučio drugima!

What are the uses of Anadin Extra?

Is it fine to use Anadin Extra daily?

What is the difference between Anadin Extra and Paracetamol?

Content team: Dr Sameer Nakedar

Role: Chief Medical Officer

MBBS (London), MRCGP, PGCert

Content team: Saif Al-Hilfi

Role: Clinical & Medical Content

BSc Biomedical Science (Bristol)